„Unifit” – fitneso, atsigavimo ir skausmo malšinimo prietaisas, 1 vnt.

107,69  Su PVM

( 89,00  be PVM )

Pažangi elektroterapija: „Unifit” sujungia TENS, EMS ir masažo technologijas viename įrenginyje, todėl efektyviai gerina fizinę būklę, atstato jėgas ir malšina skausmą namuose.

Universalus skausmo malšinimas: Naudojant 12 TENS programų, kuriose naudojami skausmo slopinimo ir endorfinų išsiskyrimo mechanizmai, lengviau malšinami lėtiniai, raumenų ir kaulų skausmai.

Raumenų reabilitacija ir treniruotės: Naudodami 4 EMS režimus ir 11 programų kiekvienam režimui, pasieksite raumenų atstatymą, užkirsite kelią atrofijai ir pagerinsite kraujotaką.

Pagerinkite sportinius rezultatus: Padidinkite raumenų jėgą, greitį, atsparumą ir ištvermę naudodami „Unifit” sporto treniruočių galimybes.

Atsipalaidavimas ir atsigavimas: Atsipalaiduokite naudodami 10 masažo programų, atpalaiduojančių raumenų įtampą ir mažinančių nuovargio simptomus.”Unifit” pristato elektroterapijos ateitį jūsų namuose, naudodamas pažangiausias TENS, EMS ir masažo technologijas. Pasiruoškite išbandyti geriausią fitneso, atsigavimo ir skausmo malšinimo sprendimą, sutalpintą į vieną elegantišką ir galingą įrenginį.

Lengvas skausmo malšinimas: atsisveikinkite su lėtiniu skausmu, naudodami „Unifit” tikslingą skausmo malšinimą. Jo 12 TENS programų naudoja pažangius skausmo slopinimo mechanizmus ir skatina endorfinų išsiskyrimą, todėl raminamai palengvina raumenis ir sąnarius.

Reabilituokitės ir treniruokitės kaip profesionalas: „Unifit” yra jūsų asmeninis raumenų reabilitacijos ir treniruočių treneris. Su 4 EMS režimais, pritaikytais skirtingiems raumenų dydžiams, ir 11 programų kiekvienam režimui galite iš naujo treniruoti raumenis, užkirsti kelią atrofijai ir pagerinti kraujotaką, kad greičiau atsigautumėte.

Maksimaliai pagerinkite sporto rezultatus: Padidinkite sporto treniruotes su „Unifit”. Nesvarbu, ar tai būtų apšilimas, jėgos stiprinimas, ar ištvermės didinimas, „Unifit” EMS galimybės pakels jūsų rezultatus į naujas aukštumas.

Atsipalaiduokite ir pailsėkite: Po ilgos dienos atsipalaiduokite naudodami 10 „Unifit” masažo programų. Atpalaiduokite raumenų įtampą, sumažinkite nuovargį ir mėgaukitės raminančiu masažu patogiai įsitaisę namuose.

Sukurtas jūsų patogumui: „Unifit” yra patogus naudoti ir puikiai tinka priežiūrai namuose. Nauja ir patobulinta naudotojo sąsaja leidžia be vargo naršyti, o integruotas įkraunamas akumuliatorius užtikrina daugiau kaip 10 valandų naudojimo vienu įkrovimu.

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

Komplektacija:

1 x „Unifit” įrenginys
2 x laidai (L-CPT)
4 x 50×50 mm elektrodai (E-CM505050)
1 x Įkrovimo adapteris (ES / JK) (X-UNICH) 1 x Nuimamas diržo laikiklis
1 x laikymo maišelis
1 x naudojimo instrukcija

Pagrindinės funkcijos:
– Dviejų kanalų elektroterapijos prietaisas

– Iš anksto nustatytos ir rankiniu būdu valdomos programos su reguliuojamu procedūros laiku

– Nauja ir patobulinta naudotojo sąsaja

– 12 TENS programų, kuriose naudojami skausmo slopintuvai ir endorfinų išsiskyrimo skausmo malšinimo mechanizmai.

– 4 EMS režimai skirtingo dydžio raumenims, įskaitant naują „pažangiosios raumenų masės” režimą. 11 EMS programų kiekvienam režimui.

– 10 masažo programų raumenų sustingimui mažinti.

– Integruotas įkraunamas akumuliatorius užtikrina daugiau kaip 10 valandų naudojimo trukmę.

107,69  Su PVM

( 89,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.