Raumenų atstatymo po treniruotės prietaisas „FORM”

174,97  Su PVM

( 144,60  be PVM )

„Form” yra novatoriška aktyvaus atsigavimo priemonė, kurioje naudojama elektrinė raumenų stimuliacija siekiant pagerinti atsigavimą po fizinio krūvio. Sukeldama raumenų susitraukimus, „Form” gali skatinti kraujotaką, mažinti raumenų įtampą, malšinti skausmą ir pagreitinti raumenų atsigavimą.

Veiksminga vietiniam ir viso kūno raumenų atsigavimui po fizinio krūvio, „Form” per ant kūno nešiojamus elektrodus perduoda mažus elektros impulsus, kurie yra sukurti taip, kad optimaliai padengtų raumenis, suaktyvintų motorinius taškus ir sukeltų mažus raumenų susitraukimus.

Nesvarbu, ar ieškote palengvinimo nuo raumenų skausmo, skausmingumo ar mėšlungio, „Form” aktyvaus atsigavimo metodas gali sumažinti nuovargį ir padėti pagreitinti natūralų organizmo gijimo procesą be papildomų pastangų.

Lengvai iš anksto nustatomos programos, sukamasis ratukas tiksliam intensyvumo pasirinkimui ir šviesos diodų ekranas, rodantis intensyvumą, gydymo trukmę ir baterijos veikimo laiką – „Form” sukurtas taip, kad EMS gydymas būtų nesudėtingas, o jūs galėtumėte susitelkti į atsigavimą ir gauti visus klinikinius techninio prietaiso privalumus.

Išmanieji elektrodai

Formoje yra du specialiai sukurti elektrodai, kurie buvo sukurti taip, kad optimaliai padengtų raumenis. Mažasis ir didysis elektrodai skirti naudoti skirtingo dydžio raumenims.

Išmanieji elektrodai automatiškai konfigūruoja programos parametrus, priklausomai nuo pasirinktos raumenų grupės.

Tinkamai pritaikius elektrodus, maksimaliai suaktyvinami motoriniai taškai, kad būtų sukelti nedideli raumenų susitraukimai. Taip vos per 20 minučių pasiekiamas efektyvus raumenų atsigavimas.

Elektroduose naudojami daugkartinio naudojimo ir keičiami hidrogelio padeliai, kuriuos galima naudoti 10-20 kartų, kol juos reikia pakeisti, taip sumažinant atliekų kiekį ir padidinant efektyvumą.

Nesvarbu, ar esate sportininkas, siekiantis optimizuoti savo fizinio pasirengimo ir atsigavimo rutiną, ar tiesiog ieškote būdo, kaip sumažinti raumenų skausmą ir skausmingumą po treniruotės, „Form” elektrinė raumenų atkūrimo technologija gali padėti pasiekti optimalų fizinį pasirengimą ir atsigavimą. Išbandykite ją šiandien ir pajuskite skirtumą patys!

 

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

174,97  Su PVM

( 144,60  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.