Hidrodermabrazijos aparatas Yoshida 5in1 H5020

2480,50  Su PVM

( 2050,00  be PVM )

Naujiena rinkoje!
Yoshida hidrodermabrazijos aparatas – tai inovatyvus prietaisas, apjungiantis efektyviausias odos atgaivinimo technologijas.

Komplektacija:
Hidrodermabrazijos antgaliai
Pilingo antgaliai
Purškiklis
Ultragarso antgalis
Radijo dažnio antgalis
Temperatūrinio pokyčio antgalis

 

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

Hidrodermabrazija

Vandens hidrinimo technologijos panaudojimas suteikia galimybę ne tik išvalyti odą, bet ir sulėtinti senėjimo procesus. Papildoma vandenilio molekulė sulaiko laisvąsias deguonies molekules (laisvuosius radikalus) ant odos paviršiaus ir susijungia į vandens molekulę, nekenksmingą odai ir kūnui. Atliekant šių procedūrų kursą, gaunami įspūdingi odos atjauninimo ir šviesinimo efektai. Specialių antgalių dėka valomasis poveikis yra labai kruopštus, o procedūrą galima atlikti net ir gležnai bei jautriai odai. Tai tikra revoliucija kosmetologijoje.

Vandens išgryninimas

Jei įrenginyje neįjungsite vandens hidrinimo parinkties, galite atlikti pilingą naudojant vandenį su siurbimo funkcija. Rekomenduojama naudoti mineralinį vandenį. Valymas yra kruopštus, higieniškas būdas pašalinti negyvas odos ląsteles.

Purkštukai

Purškimo funkcija leidžia labai higieniškai ir patogiai užtepti aktyviąsias medžiagas ant odos. Šios funkcijos dėka preparatas pasidengs ant odos tolygiai ir reikiamu kiekiu.

Ultragarsinis antgalis

Kitame etape naudojame aukšto dažnio ultragarsą. Prietaisas kontroliuoja veikliosios medžiagos įvedimo į odą kiekį ir gylį. Ultragarsas skatina geresnį odos drėkinimą, jos maitinimą ir regeneraciją. Preparatai pasiekia giliuosius epidermio sluoksnius, o tai neleidžia išgaruoti veikliosioms medžiagoms.

Radio dažnio antgalis

Naudojant radijo bangas, odoje susidaro endogeninė šiluma, kolageno ir elastino skaidulos įkaista iki 45-57 laipsnių Celsijaus. Dėl to skaidulos sutrumpėja, o tai suteikia nechirurginio odos pakėlimo efektą. Radijo bangos skatina fibroblastų augimą, dėl to oda storėja ir sumažėja eritemos matomumo problema. Galima rinktis iš trijų bangų tipų ir skirtingo galingumo galvučių.

Temperatūrinės kaitos antgalis

Technologija, kuri naudoja temperatūros pokyčius galvoje. Pasirenkame šaldymą arba šildymą. Karštos galvutės temperatūros diapazonas yra 40-55 laipsnių Celsijaus, šaltos – 15-20 laipsnių Celsijaus. Karštis – šaltis skatina odą geriau funkcionuoti, gerina jos būklę, skatina dirbti kraujagysles. Tai leidžia sumažinti eritemos problemas, sukietinti kraujagysles, vėsinti odą po stiprių stimuliuojančių procedūrų arba gydymo pradžioje praplėsti poras ir sušildyti audinius minkštinamųjų kaukių pagalba.

Techniniai įrenginio duomenys:

Nominali įtampa / galia AC 100-120V~ AC 220-240V~
Darbinis dažnis 50/60Hz
Nominali galia 190W
Matmenys (LXWXH) 61*41*90.1cm
Svoris 50Kg

2480,50  Su PVM

( 2050,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.