Mechaninis kraujo spaudimo matuoklis ERKA Perfect aneroid klinik, 56 mm, 1 vnt.

Milijonai gydytojų visame pasaulyje jau 125 metus pasitiki ERKA produktais. Dažnai įtemptai kasdienei klinikinei praktikai ypač reikalingi aukščiausi kraujospūdžio matuoklių kokybės ir funkcionalumo standartai. ERKA vardas reiškia patikimumą ir profesionalumą geriausiu būdu – mes užtikriname tobulumą, kuriuo galite pasikliauti bet kokioje situacijoje. Remdamiesi šiuo teiginiu, sukūrėme klinikinį modelį su manometro apsauginiu dangteliu, skirtą naudoti įtemptoje kasdienėje klinikinėje aplinkoje.

KLINIKINIS PRIETAISAS (ANGL. CLINIC DEVICE)
Atsižvelgdami į kasdienės klinikinės aplinkos reikalavimus, aparatas su papildomu apsauginiu dangteliu.
MAŽETĖS
ERKA. GREEN CUFF manžečių pasirinkimas yra platus. Jie yra patvarūs, draugiški odai, biologiškai suderinami ir užtikrina optimalų dėvėjimo komfortą.
MEMBRANOS
Naudojama speciali grūdinto vario-berilio membrana užtikrina ilgaamžiškumą kartu su nuolatiniu dideliu matavimo prietaiso tikslumu.
PAVIRŠIUS
Rankomis nupoliruotas iki ryškaus blizgesio ir chromuotas žalvarinis korpusas užtikrina maksimalią paviršiaus higieną.
SKALĖ
Ypač didelė 56 mm skalė puikiai įskaitoma.
TECHNOLOGIJA
Membraną sauganti dvigubo vamzdelio technologija užtikrina maksimalų patvarumą naudojant kasdien. Jautrus sraigtinis vožtuvas leidžia naudotojui atlikti tobulus matavimus.

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

“ERKA” MECHANINIAI SFIGMOMANOMETRAI JAU DEŠIMTMEČIUS YRA ILGAAMŽIŠKUMO IR TIKSLUMO ETALONAS – KODĖL?
Jau gamybos etape kiekvienas ERKA prietaisas yra tikrinamas 49 kartus, įskaitant galutinį 100 % kompiuteriu valdomą galutinį patikrinimą. Taip mes garantuojame, kad naudotojas po ranka turės geriausią kraujospūdžio matuoklį profesinėms pareigoms atlikti.
KODĖL ERKA MECHANINIAI SFIGMOMANOMETRAI YRA TOKIE TIKSLŪS?
Specialios grūdinto vario-berilio membranos naudojimas kartu su filigraniniu matavimo mechanizmu užtikrina ilgaamžiškumą kartu su nuolatiniu dideliu tikslumu.
KIEK MAŽDAUG LAIKO TARNAUJA ERKA MECHANINIS SFIGMOMANOMETRAS?
ERKA sukurta unikali membraną sauganti dvigubo vamzdelio technologija užtikrina maksimalų patvarumą net ir kasdien naudojant. Neretai visą darbo laiką.

KAIP ĮSITIKINTI, KAD PACIENTUI NAUDOJANT ERKA MANŽETĘ NEPASIREIKŠ DERMATOLOGINĖ REAKCIJA?
Visus ERKAMETER galima naudoti su ERKA GREEN CUFF kraujospūdžio manžetėmis. Šios dėl savo unikalaus paviršiaus yra ypač draugiškos odai.

KAIP GALIMA SUMAŽINTI INFEKCIJOS RIZIKĄ TIEK PACIENTUI, TIEK MEDICINOS SPECIALISTAMS?
Patikimiausia apsauga – naudoti perdirbamas vienkartines manžetes. Čia siūlome platų asortimentą. Sąmoningas PVC ir DEHP nenaudojimas mūsų gaminiuose ir optimali tiekimo grandinė suderina ekologiją ir efektyvumą, kad būtų galima elgtis atsakingai.
KOKIUS ALTERNATYVIUS GAMINIUS GALIU NAUDOTI VIETOJ PERDIRBAMŲ VIENKARTINIŲ MANŽEČIŲ?
Visas daugkartinio naudojimo GREEN CUFF ERKA kraujospūdžio manžetes galima kruopščiai ir greitai dezinfekuoti dėl jų unikalaus paviršiaus ir medžiagiškumo.

KODĖL ERKA PRIETAISAS TAIP MALONIAI MATUOJA KRAUJOSPŪDĮ?
Ergonomiškas, itin plokščias dizainas kartu su lengva konstrukcija padaro kraujospūdžio matavimą labai patogų vartotojui jo kasdienėje klinikinėje rutinoje.
KODĖL SU ERKA GAMINAMAIS KRAUJOSPŪDŽIO MATAVIMO PRIETAISAIS GALIMA ATLIKTI TOKIUS TIKSLIUS MATAVIMUS?
Rankinis kraujospūdžio matavimas savo tikslumu visada priklauso nuo jį atliekančio asmens profesijos. ERKA palaiko šią klinikinę rutiną itin jautriu sraigtiniu vožtuvu, kad kraujospūdžio matavimo jautrumas būtų viršytas.
AR GALIU TOBULAI NUSKAITYTI IŠMATUOTĄ VERTĘ?
Įvairiuose moksliniuose tyrimuose atkreiptas dėmesys į tai, kad nuskaitymo klaidos ir dokumentacijos klaidos neigiamai veikia kraujospūdžio rodmenų kokybę. Todėl mūsų kraujospūdžio matavimo prietaisų skalės suformuotos optimaliai įskaitomos ir siūlomos įvairių matmenų. Be to, puikiai suderinta rodyklės geometrija ir skalės dizainas.

KODĖL TAIP SVARBU PASIRINKTI TINKAMĄ MANŽETĖS DYDĮ?
Dėl vadinamojo per mažo arba per didelio manžetės dydžio, t. y. dėl per mažos arba per didelės manžetės pasirinkimo, palyginti su žasto apimtimi, išmatuotos vertės gali būti iškraipytos iki 30 mmHg. Kiekviena ERKA manžetė turi aiškias padėties nustatymo instrukcijas ir aiškiai atpažįstamas dydžio etiketes.
KAIP PAKEISTI MANŽETĖS DYDĮ?
Manžetę pakeisite akimirksniu – visuose ERKA SMART linijos kraujospūdžio matavimo prietaisuose ir manžetėse įrengtas greitasis užsegimas, todėl manžetes galima pakeisti per sekundę. Greitai, patogiai ir be klaidų pasieksite optimalias vertes.
KOKIE KRAUJOSPŪDŽIO MATAVIMO PRIETAISAI PRIKLAUSO IŠMANIAJAI LINIJAI?
ERKAMETER E
ERKAMETER E flex
ERKAMETER 125 PRO
Kobold 48 SMART
SWITCH 2.0 SMART

170,61  Su PVM

( 141,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.