Nerimo, depresijos mažinimo ir miego kokybės gerinimo prietaisas „SOMNUS”, 1 vnt.

143,99  Su PVM

( 119,00  be PVM )

„Somnus” yra naujas „TensCare” (UK) miego kokybės gerinimo, nerimo ir depresijos mažinimo prietaisas. Jame naudojama galvos smegenų elektroterapijos stimuliacija (CES), kad būtų lengviau užmigti, sumažėtų prabudimų naktį ir pagerėtų bendra miego kokybė.

Geresnė miego kokybė:

Su „Somnus” žymiai pagerėja miego kokybė. Naudojant galvos smegenų elektroterapijos stimuliaciją (CES), „Somnus” švelniai stimuliuoja galvos nervus per ausų spaustukų elektrodus. Įrodyta, kad ši stimuliacija padeda užmigti, sumažina prabudimų naktį skaičių ir pagerina bendrą miego kokybę.

Individualizuota stimuliacija:

„Somnus”, kuriame galima konfigūruoti seanso trukmę ir stimuliacijos intensyvumą, leidžia jums asmeniškai pritaikyti prietaisą prie savo pojūčių. Pritaikykite prietaisą pagal savo konkrečius poreikius ir padidinkite jo veiksmingumą, kad miego terapija būtų visiškai individualizuota.

Optimalus laikas maksimaliems rezultatams pasiekti:

Geriausių rezultatų pasieksite įtraukdami „Somnus” į savo kasdienę rutiną. Norėdami pagerinti miegą, naudokite „Somnus” kasdien nuo 20 minučių iki valandos, geriausia – likus trims valandoms iki miego. Kai pajusite, kad miegas pagerėjo, galite sumažinti vartojimą iki dviejų ar trijų kartų per savaitę, geriausia ryte.

Universalus nerimo ir depresijos malšinimas:

Somnus neapsiriboja vien tik miego gerinimu. Jis taip pat padeda sumažinti nerimą ir depresiją. Naudodami „Somnus” iki vienos valandos per dieną, galite pastebimai sumažinti nerimo simptomus. Susigrąžinkite savijautos kontrolę ir pagerinkite psichinę sveikatą su Somnus.

Patogus dizainas: Spalvotas LCD ekranas ir reguliuojamas stimuliacijos intensyvumas – „Somnus” sukurtas taip, kad būtų patogus ir lengvai naudojamas. Įkraunama baterija vienu įkrovimu gali būti naudojama iki 30 valandų, todėl terapija nenutrūksta, kai tik jums to reikia.

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

Pagrindinės funkcijos:

– Padeda sutrumpinti užmigimo laiką (miego latencija)
– Padeda sumažinti prabudimus naktį (miego sutrikimus)
– Padeda padidinti bendrą miego laiką
– Padeda pagerinti miego kokybę
– Padeda įveikti nerimą ir depresiją

Komplektacija:

1 x „Somnus”  prietaisas
2 x ausų spaustukai
1 x  laidas
1 x USB įkrovimo laidas
1 x instrukcijų vadovas

 

143,99  Su PVM

( 119,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.