Lazerinis kelio sąnario masažuoklis „KneeCare”

242,00  Su PVM

( 200,00  be PVM )

KneeCare Laser Massager yra pažangus terapijos prietaisas, kuriame derinamos trimatės vibracijos ir lazerinė technologijos. Tai suteikia trimatį masažą, taip pat tiesioginį kelio ir sąnario švitinimą lazeriu. Procedūra skirta pagerinti mikrocirkuliaciją ir medžiagų apykaitą veikiamoje srityje, padidinti audinių aprūpinimą krauju. Be to, jis padidina audinių atstatymo atsparumą tempimui, pašalina uždegimą, mažina sąnarių edemą ir standumą bei mažina skausmą.

„Raycome Knee Care Laser Device“ yra kompaktiškas nešiojamas prietaisas, skleidžiantis žemo lygio 650 nm lazerio spinduliuotę. Tačiau galios nustatymus galima koreguoti, kad atitiktų skirtingus pacientų poreikius. Prietaisą taip pat galima nustatyti taip, kad masažo funkcijos būtų keičiamos.

Mūsų prietaisas turi dvi skirtingas masažo funkcijas. Vibracinis masažas skatina minkštųjų audinių ląsteles aplink kelius. Jis pristatomas skirtingais kampais ir palengvinamas įrenginyje integruota 3D vibracijos technologija. Ir atvirkščiai, elektrinis impulsinis masažas apima atpalaiduojančius skysčio judesius, panašius į senovės kinų masažo metodus.

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

KAIP VEIKIA KELIO SĄNARIO LAZERINIS PRIETAISAS?
lazerio terapija stimuliuoja kelio kraujotaką, kad sumažintų uždegimą. Padidėjusi kraujotaka taip pat sukelia palengvėjimą šildant kelių sąnarius, kurie galėjo būti sustingę dėl šalčio. Švitinimas toliau padeda sustiprinti aplink kelius esančius audinius ir pagerinti kelio sąnario atramą.

Kelių priežiūros lazerinis masažuoklis mažina skausmą sumažindamas raumenų sustingimą, atsirandantį dėl tokių ligų kaip artritas ir reumatas. Tai leidžia kelio sąnariui judėti sklandžiau ir pagerina paciento gyvenimo kokybę. Masažo judesiai taip pat atpalaiduoja ir suteikia raminančių pojūčių, padedančių iškęsti nuolatinius skausmus.

GYDYMO PRINCIPAS
3D vibracijos technologija ir lazerinis švitinimas, naudojant taškinį masažą ir tiesioginį kelio sąnarį apšvitinant, pagerina kelio sąnario ir aplinkinių minkštųjų audinių aprūpinimą krauju, sustiprina minkštuosius audinius, fiksuoja, palaiko ir apsaugo kelio sąnarį.

Lankstinukas:

Knee massager(1)

Video:

 

242,00  Su PVM

( 200,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.